O Firmie

Nasza firma budowlana istnieje na rynku od 1995 roku. Firmę stanowią dwie działalności gospodarcze: Firma Usługowo-Handlowa Cichowski Krzysztof i Usługi Remontowo Budowlane Cichowski Paweł.

Początkowo nasza działalność znajdowała się poza granicami kraju. Obecnie wykonujemy prace głównie na terenie całej Polski. Doświadczenie pracowników sięga jednak znacznie dalej – to fachowcy, którzy od wielu lat dzielą się z Państwem swoją wiedzą oraz umiejętnościami.

Wykwalifikowana kadra, nastawienie na ciągły rozwój oraz chęć zrealizowania marzeń najbardziej wymagających Zleceniodawców, to solidne filary na których zbudowaliśmy swój sukces. Usługi budowlane naszej firmy cieszą się uznaniem Klientów z obszaru całego Śląska, a nawet za granicą, czyniąc nas tym samym jedną z najprężniej rozwijających się firm w tym regionie. Mamy doświadczenie w dużych obiektach typu centra handlowe, galerie, obiekty użyteczności publicznej.  

Cichowski & Cichowski w okresie swojej działalności przeprowadził szereg poważnych realizacji budowlanych i remontowych między innymi w firmach:

- Lemar
- Energo-Complex
- Maxi
- Viva
- Piekarnia Tadeusz Kwapisz
- Apartamenty Kwapisz
- Salon Obuwniczy Boutsquare
- Apteki
- Banki

Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać Państwa marzenia o wygodnym i w pełni funkcjonalnym obiekcie.